postheadericon Legginsy i getry ciążowe

Każda kobieta pragnie wyglądać atrakcyjnie. Dlaczego więc w ciąży ta sytuacja miałaby się zmienić? Producenci zadbali o to, aby przyszłe mamy mogły poczuć się nie tylko pięknie, ale również wygodnie. Przecież gdy maluch rośnie nie może być uciskany przez ciasne ubrania. Dlatego prawdziwym hitem ostatnich czasów stały się legginsy ciążowe. Skąd bierze się ich niesłabnąca popularność? Przede wszystkim dlatego, że są uniwersalne. Można je zakładać praktycznie do wszystkiego. W doborze reszty ubioru panuje zupełna dowolność. Może to być bluzka, tunika, spódnica lub sukienka. Z każdą z wymienionych części garderoby będą się one doskonale komponowały.
Druga ważna cecha ciążowych legginsów jest taka, że można je nosić zarówno w domu, jak i wtedy gdy chcemy gdzieś wyjść. Sprawdzą się idealnie w każdej sytuacji. Oczywiście odświętność naszego stroju musimy w tym wypadku zaznaczyć np. elegancką bluzką lub sukienką.

Jeśli chodzi o kolor to możemy przebierać do woli. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji przyszłej mamy. Różnorodność modeli nie ogranicza się jedynie do barw, z deseniami również możemy eksperymentować. Ważne jednak, aby nie przesadzić. Trzeba bowiem pamiętać, że kobieta w ciąży przyciąga ludzkie spojrzenia z racji samego swojego stanu. Warto więc dodatkowo nie prowokować innych, aby zwracali uwagę na niezbyt trafione połączenia. Najważniejsza zasada jest taka, aby do dołu w wyrazisty deseń, np. panterkowych getrów, założyć jednokolorową górę stroju i na odwrót.
Wybierać możemy również jeśli chodzi o długość. Legginsy bowiem mogą być długie lub krótkie za kolano, czyli wersja 3/4.

Nie każda kobieta jednak dobrze czuje się w legginsach. Nie oznacza to jednak, że mają chodzić jedynie w dresach. Oczywiście są one bez wątpienia bardzo wygodne, jednak kiedy chcemy gdzieś wyjść to raczej ich nie założymy. Co więc zrobić w takiej sytuacji? Odpowiedź jest prosta: zainwestować w dłuższą tunikę lub sukienkę ciążową a do niej założyć bezszwowe getry. Będą one spełniać wtedy rolę rajstop. Różnica między nimi jest jednak kolosalna, mianowicie getry ciążowe są o wiele wygodniejsze i z pewnością nie zaszkodzą dziecku, które kobieta nosi pod sercem.